آموزش ویندوز ۱۰

سیستم عامل را می توان رابط کاربر و سخت افزار دانست، چرا که کاربر به صورت مستقیم امکان استفاده از سخت افزار را ندارد و این سیستم عامل است که دستورات را از کاربر دریافت کرده و به سخت افزار ارسال می کند و نتیجه اجرای دستور را از سخت افزار گرفته و به کاربر نمایش می دهد.دبستان لوح زرین در نظر دارد به دانش آموزان پایه دوم ویندوز را آموزش دهد .

آموزش ورد ۲۰۱۶

نرم افزار Word از جمله نرم افزارهای ارائه شده توسط شرکت مایکروسافت است که در بسته نرم افزاری آفیس قرار می گیرد. یکی از ابزارهایی که در این نرم افزار ارائه شد و مورد تایید بسیاری از نویسندگان قرار گرفت، ابزارهای مربوط به ایجاد فهرست تصاویر و فهرست عناوین بود که دیگر نویسندگان احتیاجی نداشتند تا فهرست کتاب و یا مقاله خود را به صورت دستی ایجاد کنند. دبستان لوح زرین در نظر دارد به دانش آموزان پایه سوم   نرم افزار ورد را آموزش دهد .

آموزش اکسل ۲۰۱۶

اکسل یک برنامه صفحه گسترده الکترونیکی است. این نرم افزار قدرتمند برای محاسبه، ذخیره، تجزیه و تحلیل علمی و آماری و مدیریت و تحلیل داده ها بکار می رود. یکی از مزایای این نرم افزار استفاده از آن به عنوان یک نرم افزار پایگاه مدیریت داده ها است. دبستان لوح زرین در نظر دارد به دانش آموزان پایه  سوم و چهارم اکسل را آموزش دهد .

آموزش پاورپونت

تاکنون نرم افزارهای زیادی به منظور مدیریت ارائه ایجاد شده اند مانند Adobe Presenter و… اما در این میان، نرم افزار PowerPoint توانسته مخاطبین بسیاری را به خود جلب کند. دلیل آن هم بسیار ساده است. دبستان لوح زرین در نظر دارد به دانش آموزان پایه چهارم پاورپونت  را آموزش دهد .

آموزش اینترنت

 «آموزش کار با اینترنت» به عنوان یک آموزش مدون در مورد اینترنت تلاش می کند تا به ساده ترین زبان، مفاهیم پایه اینترنت را به مخاطب این درس منتقل نماید.دبستان لوح زرین در نظر دارد به دانش آموزان پایه چهارم   این را آموزش  را دهد .

آموزش وبلاگ نویسی

اینترنت در ارائه خدمات و سرویس ها، ابزارهای مختلف و امکانات متفاوتی را در اختیار کاربران علاقه مند قرار می دهد . یکی از این ابزارها را می توان سرویس ها و خدماتی دانست که شما را قادر به برقراری ارتباط با مخاطبان می نماید دبستان لوح زرین در نظر دارد به دانش آموزان پایه پنجم وبلاگ نویسی  را آموزش دهد .

آموزش فتوشاپ

Photoshop یکی از قوی ترین نرم افزارهایی است که برای کار با تصاویر دیجیتال و ویرایش آن ها استفاده می شود، قصد بر این است که آموزش های ضروری که در فتوشاپ وجود دارد به دانش آموزان عزیز آموزش داده شود . دبستان لوح زرین در نظر دارد به دانش آموزان پایه ششم فتوشاپ  را آموزش دهد .