[vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”2162″ img_size=”large” alignment=”center”]

[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_empty_space][vc_column_text css=”.vc_custom_1569064648340{padding-top: 2px !important;padding-bottom: 2px !important;}”]

اهداف دبستان لوح زرین

 

The Aims  of  Lohe Zarin   School

 

به مجتمع آموزشی دوزبانه و هوشمند لوح زرین خوش آمديد.

 

مدرسه ما مدرسه اي است كوچك با قلبي بزرگ ، انرژي مثبت دانش آموزان عزيزمان و پرسنل پرانرژي مان به سرزندگي مجموعه كمك بسزايي مي كند. ما دانش آموزان عزيزمان را براي زندگي در دنياي درحال تغيير و چالش برانگيز امروزي آموزش مي دهيم ، تا تلاش كنند و تجربه هاي غني به دست آورند و فرهنگ قوي و مثبت خود را بشناسند ، صبر و تحمل ، مواظبت از خود ، حمايت از يكديگر، انجام كارهاي گروهي ،اعتماد به نفس ، عزت نفس و… را درخود پرورش دهند.

آنها:

 • جهاني فكر مي كنند.
 • شجاع و صبور هستند 
 • ظاهري آراسته دارند.
 •  خداوند را دوست دارند و به او معتقدند.
 • راستگو و امين و مؤدب و مهربان هستند.
 • از اعتماد به نفس و عزت نفس بالايي برخوردارند.
 •  از نظر تربيتي مانند نجيب زادگان برخورد مي كنند .
 • در ارتباط با ديگران از كلمات محبت آميز و دوستانه استفاده مي‌كنند.
 • در برابر رفتارهاي ناپسند خود پوزش خواسته و رفتار خود را اصلاح مي‌كنند.
 • استعدادهاي خود را مي شناسند و جهت شكوفايي استعدادهاي خود تلاش مي كنند.
 •  احترام به بزرگترها را وظيفه خود مي‌دانند و به نظرات آن‌ها توجه مي‌كنند و از والدين اطاعت مي‌كنند.
 •  اميدوار و با نشاط هستند و از مواجهه با مشكلات نمي‌هراسند، در مواجهه با مشكلات صورت مسئله را پاك نمي كنند بلكه آن را حل مي كنند.

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_empty_space][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_custom_heading text=”لوح زرین در یک نگاه” font_container=”tag:h2|text_align:center” css=”.vc_custom_1561436420728{background-color: #ffffff !important;}”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/6″]

[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”2/3″]
[vc_column_text css=”.vc_custom_1561447114807{background-color: rgba(237,237,168,0.75) !important;*background-color: rgb(237,237,168) !important;}”][/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″]
[/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

 

[/vc_column_text][vc_column_text]

پس مي‌بايست سيستم آموزشي مأموريت خود را بر مبناي زندگي واقعي دانش‌آموزان طراحي و موارد آموزشي خود را در قالب موارد ذيل ارائه نمايد.

 

1-  خدمات آموزشي مطلوب و موردنیاز براساس فرايند هاي ياددهي و يادگيري مشارکتي به همراه توسعه و بهبود سواد خواندن در راستاي ايجاد توانايي در درک و روش حل مسأله و ارائه آموزش هاي نوين مهارتي و پژوهشي.

2- ارائه خدمات پرورشي در جهت آشنا نمودن مخاطبان با فرهنگ ها، ارزش ها و باورهاي ملي و مذهبي، توسعه ی فرهنگ کتاب خوانی و فعاليت هاي ورزشی فوق برنامه ،مهيا نمودن زمينه هاي لازم در جهت آموزش بهداشت رواني و فردي دانش آموزان از جمله ماموريت هاي مهم اين مجموعه درحوزه فعاليت هاي پرورشي می باشد.

3- ارائه و آموزش علوم پيشرفته از جمله فناوري و ICDL و مهيا نمودن کليه ی امکانات سخت افزاري و نرم افزاري موردنياز در حوزه هاي مختلف آموزشي، پرورشي و پژوهشي، تا در نهايت اين سيستم آموزشي بتواند فرزنداني آموزش ديده و پرورش يافته در کليه ی جنبه هاي مورد نياز براي ادامه ی يک زندگي ايده آل را تحويل خانواده و در سطح کلان تر، جامعه نمايد.

 از آن جا که داشتن سيستمي پويا،کارا و اثربخش درجهت تامين اهداف فوق نيازمند داشتن کارکناني پرتلاش، آموزش ديده و داراي صلاحيت هاي لازم مي باشد به همين جهت سعي بر آن داريم تا با ايجاد محيط کاري مناسب و ارزش نهادن به حقوق و نظرات کارکنان و پرسنل و ايجاد شرايط مالي مطلوب از همکاري هر چه بيشتر آنان در جهت نيل به اهداف و چشم اندازمان بهره بريم.

   علاوه بر موارد ذکرشده، مديريت مجموعه بر اين باور است که به جهت پايداري، استمرار و افـزايش کيفيت خدمـات آموزشي در راستاي ايجاد رضايت دانش آموزان و اولياي آنان و دستيابي هر چه مناسب تر به چشم انداز تعريف شده  از يک سو و جلب رضايت سهام داران و پرسنل از سوي ديگر  سودآوري منصفانه راکه يکي از عوامل بقاي پايدار و مستمر سازمان مي باشد در نظر بگیرد.

در طلیعه ی آغاز سال جدید تحصیلی بر آنیم که با ارائه ی برنامه های آموزشی خدمت شما فرهیختگان ، قدمی اساسی در ارتقا یکی از دو بال پرواز فرزندمان دردبستان لوح زرین برداریم. قطعا دراین راه همکاری شما عزیزان و تعامل با نهاد مدرسه و عناصر آموزشی آن عامل موثر در رشد آموزش ایشان خواهد بود.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_empty_space][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

سخن مدیریت :

 

مدیریت دبستان به عنوان مسئول سازمان با داشتن مهارت و دانش مدیریتی در رهبری سازمانی و شناخت نیازهای مخاطبان و مرتبطین و همگام با دنیای در حال تحول با تبیین اهداف کوتاه مدت و بلند مدت اصرار و اهتمام لازم برای حصول فرایندی چشم انداز را در دستور کار خود قرار داده است.

اهداف کلی:

 

تربیت دین مداری، اخلاق مداری، بهداشت فیزیکی و بهداشت روان، ارتقاء مهارت های اجتماعی و زیست محیطی، ارتقاء استعدادهای علمی و خلاقیتی ( فناوری و زندگی )شهروند شایسته و ارتقاء و بهبود سواد خواندن

برای دستیابی به آن راهکار های ذیل را مورد تاکید قرار می دهد و  امید آن دارد که  به انتظارات از پیش تعیین شده دست یابد.

راهکارهای کلان:

 

 1. تربیت شهروند اثر گذار صرفأ از طریق ایجاد روحیه ی نظم پذیری و آموزش مسئولیت پذیری واحترام به حقوق فردی امکان پذیر می باشد.
 2.  تقویت جایگاه اعتقادی و اخلاقی و توجه به واجبات دینی.
 3. عنایت به رویکرد نوین آموزشی-فرهنگی.
 4. توجه به تفاوت های فردی و ارتقاء مهارت های اجتماعی.
 5. انجام تست های ساختاری  و آموزش مهارت های لازم جهت ارتقاء بهداشت جسمی.
 6. انجام تست های ساختار قامتی –بینایی سنجی –چکاپ دهان و دندان – بررسی قوس کف پا و…
 7. توانمند سازی کارکنان، معلمان و اولیاء
 8. تقویت بنیه ی علمی از طریق آموزش مهارت تفکر و روش حل مسئله ی خلاقانه همراه با پیگیری مستمر وضعیت تحصیلی.
 9. افزایش فرهنگ قانون پذیری و قانون مداری مبتنی بر فرهنگ ایرانی و قوانین حکومتی
 10. تقویت بنیاد مطالعاتی در مخاطبان و ارتقاء و بهبود و افزایش فرهنگ مطالعاتی بر اساس تفاوت های فردی .
 11. استفاده از فضای مجازی و اینترنتی و انطباق آن بر فعالیت های آموزشی بر اساس گروه های سنی و پایه های تحصیلی و تلاش در تلفیق آموزش رسمی و سنتی با علوم و فناوری روز

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]